Dieta dr Dukana Protal Faza IV

Dieta dr Dukana Protal Faza IV

Dieta dr Dukana Protal Faza czwarta – faza ostatecznej stabilizacji
Faza ostatecznej stabilizacji to propozycja na zdrowe odżywianie się, jakie powinniśmy stosować do końca życia. Raz w tygodniu należy przejść do fazy pierwszej, nie zapominając o zjedzeniu każdego dnia trzech łyżek otrąb owsianych.

Osiągnięcie wymarzonej wagi to dla wielu wielkie wyzwanie i szereg wyrzeczeń. Jeśli udało się dojść do zadowalających efektów, warto zadbać o to, by je utrzymać. Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak szczupła i pozbawiona wielu kilogramów sylwetka, którą możemy podziwiać w lustrze.

Dieta dr Dukana to propozycja na zdrowe odżywianie się, jakie warto wprowadzić do codziennego jadłospisu na całe życie. Po przejściu przez trzy fazy: ataku, naprzemiennej oraz stabilizacji pora na fazę ostatecznej stabilizacji będącej propozycją nie tylko na utrzymanie ładnej sylwetki, ale także na zdrowy styl życia.

Zaleca się zatem raz w tygodniu przejście na jadłospis z fazy ataku, a przez następne dni nie zapominanie o:

  • piciu 2 litrów wody oraz o proteinowym koktajlu,
  • spożywaniu śniadania bogatego w nabiał,
  • wyeliminowaniu z jadłospisu cukru.

Stosując się do powyższych wytycznych można mieć pewność, iż ze swojej strony robimy co w naszej mocy, aby zapewnić sobie ładny wygląd dostarczając jednocześnie cennych składników potrzebnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

Więcej o poszczególnych etapach diety dr Dukana przeczytasz tutaj:
Dieta dr Dukana protal faza I,
Dieta dr Dukana protal faza II,
Dieta dr Dukana protal faza III.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net